Kilka słów o nas

od

2012

M+M Inwestyn sp. z o.o to firma złożona z ekspertów i entuzjastów bezpieczeństwa pożarowego oraz budownictwa.
Naszym priorytetem jest sprostanie wymaganiom stawianym przez klientów oraz pomoc w rozwiązywaniu problemów, które napotykają realizując rozmaite projekty – od przemysłu naftowego, energetycznego, gazowego, budownictwa po przemysł stoczniowy.

Nasza historia

Firma została założona przez Michała Mamzerowskiego – inżyniera bezpieczeństwa pożarowego i Macieja Rosińskiego – inżyniera budownictwa, którzy posiadają kilkunastoletnie doświadczenie w wykonywaniu zabezpieczeń przeciwpożarowych. Ciągłe inwestowanie w innowacje technologiczne oraz umiejętność dostosowania się do zmian i potrzeb rynku to klucz do sukcesu firmy.

M+M Inwestyn powstało z potrzeby rynku.
W 2012 roku wraz z moim przyszłym wspólnikiem Maćkiem postanowiliśmy założyć firmę, uświadamiając sobie potrzebę świadczenia kompleksowych usług, precyzyjnie dostosowanych do potrzeb klienta oraz wymagań konkretnego zlecenia.
Oczywistym było, że aby wykonywać trudne zadania konieczne jest 100% zaangażowanie oraz zagłębienie się w najdrobniejsze szczegóły i problemy wynikające w trakcie realizacji. Dlatego z pełnym zaangażowaniem oddajemy się pracy w M+M.

Michał Mamzerowski

Prezes Zarządu, M+M Inwestyn sp. z o.o. sp. k.

Nasza misja

Realizując zlecenia służymy wsparciem na etapie przygotowania projektu do realizacji, optymalnego doboru systemów oraz produktów, uwzględniając konieczność spełnienia wymagań projektowych oraz najniższy koszt wykonania.

Współpracujemy z wiodącymi producentami materiałów oraz posiadamy szeroką gamę specjalistycznego sprzętu, co pozwala precyzyjnie dopasować naszą ofertę do potrzeb klienta. 

W celu umożliwienia dalszego rozwoju współpracujemy ściśle z firmą Novasell sp. z o.o., która staje się liderem w opracowywaniu innowacyjnych rozwiązań do ochrony przeciwpożarowej.

 

Zapraszamy do współpracy

  • Jeżeli poszukujesz firmy wykonawczej, która służy wsparciem od momentu przygotowania projektu do realizacji.
  • Realizując projekt oczekujesz pomocy w doborze odpowiednich systemów zabezpieczeń.
  • Jeśli potrzebujesz ekspertyzy lub doradztwa w zakresie zabezpieczeń przeciwpożarowych.