Carboline Polska Sp. z o.o.

Firma Carboline specjalizuje się w produktach do ochrony przeciwpożarowej oraz przeciwkorozyjnej. W swojej ofercie posiadają szeroki wybór zestawów farb  Flame Stal fire proof solvent –na konstrukcje stalowe oraz ogniochronnych farb wodnych Flame Cabel, które mają  szeroki zakres zastosowań do uszczelniania  rur i kabli. Oferują również  wyroby do wykonywania zabezpieczeń korozyjnych rurociągów parowych i wodnych,  różnego typu zbiorników czy konstrukcji z betonu.

PPG Polska

PPG Industries to światowy lider w produkcji farb, lakierów, materiałów chemicznych, wyrobów optycznych, szkła i włókien szklanych.  W swojej ofercie posiadaja szeroki wybor farb ogniochronnych, przeznaczonych do zabezpieczania konstrukcji stalowych.

Knauf

Grupa Knauf to jeden z wiodących producentów nowoczesnych materiałów budowlanych. Ich asortyment obejmuje systemy tynkarskie, systemy suchej zabudowy, systemy podłogowe, systemy ociepleń, chemię budowlaną oraz maszyny i narzędzia budowlane.

Mercor

Są  jedną  z największych w Polsce podmiotów działających w branży systemów biernych zabezpieczeń przeciwpożarowych. Na ich kompleksową ofertę składają się: systemy oddymiania, odprowadzania ciepła i doświetleń dachowych, systemy wentylacji pożarowej oraz zabezpieczenia ogniochronne konstrukcji budowlanych.

KONSTRUKCJE STALOWE HYŻYK sp. z o.o.

BREMBO POLAND sp. z o.o.

DKD OSTROWIEC sp. z o.o.

ErBud S.A.

Ekomech sp. z o.o.

HOCHTIEF POLSKA S.A.

HUTA POKÓJ S.A.

KAJIMA POLAND sp. z o.o.

Mosty Łódź S.A.

Pro Investo sp. z o.o.

RD Bud Sp. z o.o.

SERVEONE POLAND sp. z o.o.

TAKENAKA EUROPE GmbH

NOWAK Konstrukcje Stalowe Sp z o.o.

Designed by M+M Inwestyn | All Right Reserved oferta realizacje partnerzy kontakt